• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

Sihirbaz gösterisi

 izmir sihirbaz   sihirbaz izmir  izmir sihirbaz sihirbaz fiyatları izmir  sihirbaz izmir sihirbaz gösterisi izmir

İzmir Sihirbaz Gösterisi

sihirbaz izmir


Sihirbaz gösterisi ile dünyanın gerçeklerinden uzaklaşacak, hayal dünyasına giriş yapıcaksınız. Her yaşa hitap eden inanılmaz gösterileri izlemek ve eğlenceli dakikalar yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sihirbazlık gösterisi yapmak üzere Türkiyenin her yerine geliyoruz. Büyük toplulukların önünde sergilemek üzere büyük oyunlardan, en küçük doğum günü organizasyonlarına kadar her topluluğa hitap edecek sihirbazlık gösterileri repertuarımızda mevcut. Yaklaşık yarım saat süren gösteri interaktif bir şekilde yapılmaktadır.

 Sihirbaz izmir

Sihirbaz izmir deki doğum günlerinlerine gelir mi?

Doğum günü
sihirbazların en çok gösteri yaptığı ortamlardan bir tanesidir. Genellikle doğum günü çocuğu sihirbaza yardımcı olur. Birlikte müsafirlere gösteri sunarlar.

Bazen aileler çocuklarına süpriz olarak sihirbaz 
gösterisi istiyorlar. sihirbaz doğum günü başladıktan bir süre sonra ortaya çıkıp gösteri yapmaya başlıyor. 4-8 yaş çocukların hoşuna giden bu süpriz, 9 - 11 yaş grubu çocuklar tarafından bazen hoş karşılanmıyor. Ailesine "ben sizden sihirbaz istemedim ki" deyip gösteriyi hiç izlemiyor, farklı bir odaya arkadaşları ile birlikte oyun oynamaya gidiyor.

Yeni yaşına nasıl girersen bütün sene öyle geçermiş. Sizin çocuğunuz da sihirli bir sene geçirmesi için, sihirbaz olması için yapıcağınız tek şey bizi aramak.


Özel gün ve davetlerinizde size özel sihirbazlık gösterileri de sunabilmekteyiz. Konferans salonunda konuşma yapacak kişinin birden meydana gelmesi, otomobil fuarında bir aracın yok olması, yada şekil değiştirmesi gibi sizin oluşturduğunuz konsepte özel gösteriler sunabilriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 sihirbaz izmir

Sihirbaz İzmir açılış organizasyonlarında da gösteri yapabilir.Bir ara sahneye çıkıp insanların kalabalık olduğu bir saatte gösteri yapabilir. Daha önce adı aklıma gelmeyen bazı çeyiz mağazası, avm, hediyelik eşya mağazası açılışı gibi yerlerde sahneye çıkan sihirbaz insanlardan büyük ilgi görüp beğeni toplamıştır.

sihirbaz_izmir

Sihirbaz İzmir dışına da gelebilmektedir. Şirketimizin geçmişinde Türkiyenin neredeyse tüm şehirlerinde sihirbaz gösterisi sunduk.

Tabiki diğer tüm meslek dallarında olduğu gibi sihirbaz gösterisinde de şehir dışı ücret ile şehir içi ücret aynı ol-mu-yor. Birkaç gün sürecek şehir dışı etkinliklerde gelecek sanatçının yol

yemek ve kalacak yer ücretini ve gösteri bedelini müşterinin karşılaması gerekiyor. Yani kalacak yer , yemek ve yol ücretini müşteri karşıladı diye indirim yapıl-mı-yor. Bu gün sihirbaz değil hangi sanatçı yada zanaatkarı çağırsanız bu yol yemek ve kalacak otel ücretini çağıran kişi yada şirket ödüyor. Kimi çağırırsanız çağırın, bu işin raconu böyle oluyor.

 izmir sihirbaz, illüzyon, ilizyonist

Sihirbaz İzmir ana okullarında da ilgi gören bir gösteri türüdür. Bu gösterileri sevmeyen ana okulu çocuğu yoktur. Her biri hayranlık ile izler. 4 yaşına gelmiş bir çocuk yarım saatlik sihirbazlık gösterisini hiç sıkılmadan izleyebiliyor. 1-2-3 yaş çocukların doğum gününde, eğer kalabalık bir grup gelmeyecekse sihirbaz kendi
kendine gösterisini sunup gidiyor, 1-2-3 yaş çocuklar hiçbirşeyin farkına varamıyor.

Sihirbaz izmir