• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

İzmir Açılış Organizasyonu

İzmir Açılış Organizasyonu

 Açılış organizasyonu fiyatları  İzmir Açılış Organizasyonu Açılış organizasyonu izmir
 Açılış organizasyon izmir
 
Açılış organizasyonu, yeni açılan bir işletme yada başlatılan kampanya açısından önem taşır. Uzun vadeli bir başarının önemli bir paçasını oluşturur.
Açılış organizasyonu, tarihinin belirlenmesi, insanların davet edilmesi, yapılacak etkinliklerin belirlenmesi, personel arasında görev dağılımı yapılması gibi kapsamlı bir planlama gerektirir.  
Bu gibi durumlarda bu işleri daha önce yapmış, tecrübeli, sağlam referansları olan organizasyon şirketlerile çalışmak gerekir. İhtiyacınız olan her şeyi, organizasyon şirketlerinden talep edebilirsiniz.. Yıllardır bu işin içinde olduğumuz için size faydamız dokunması amacıyla "açılış organizasyonunda ne yapılır" konusunu burada detaylı bir şekilde açıklamaya çalışacağız.

İzmir Hades Organizasyon
Uygun fiyat - Profesyonel hizmet - Memnuniyet garantisi
İzmir İşyeri açılış organizasyon
 için bizi arayın.

İzmir Açılış Organizasyonu fiyatları

 İzmir Açılış Organizasyonu

İnsanlar genellikle açılış etkinliğini belirledikten sona bütçelerini ayarlamaya çalışırlar. Bunun yerine var olan bütçe ile planlama yapmak daha iyi olacaktır. Böylece bütçenize ağır gelen seçenekleri eleyebilirsiniz. 

Açılış Organizasyon - Olayların Planlanması

Açılış oganizasyonu için bütçenize karar verdikten sonra, kabaca yapılacak şeyleri planlayın. Ne, zaman başlıyacak, hangi saatte ne yapılacak, organizasyon ne zaman sona erecek. Belirlediğiniz saatler esnek olsun. Bu şekilde plan yapılınca sorunsuz bir organizasyon gerçekleşir. İstediğiniz her şey tam saatinde olacak diye bir kural yok.
Bu planlamayı açılış organizasyonunuzdan günler önce yapın. Bir kağıda not edin. Bu sayede daha fazla düşünme ve bütçe ayarlama için fırsatınız olacaktır. Biz planlamanızı en az bir hafta önceden yapmanızı öneriyoruz.
Unutmamanız gereken önemli bir şey daha yazalım. Açılışınızı yapacağınız gün yapılacaklar tamamen sizin kontrolünüz altındadır. Fakat yağmur, fırtına, yol kazı çalışmaları gibi sizin isteğiniz dışında gelişebilecek olaylar da olabilir. Önceden haberiniz olursa tarihi değiştirme şansınız var tabiki.

İzmir Açılış Organizasyon

Uygun fiyat - Profesyonel hizmet - Memnuniyet garantisi
0554 709 07 254444

Açılış oganizasyonlarının faydası mutlaka görülmektedir. Aşağıda yazdığımız unsurları da bütçenizi belirleyip, planlamanızı yaptıktan sonra göz önünde bulundurmanız amacıyla yazıyoruz.

Zekice Yapılan Planlama

İşyeri açılış organizasyonunda en önemli şey iş yerinizin açılışı için belirlediğiniz tarihidir. Ulusal bayramlar, tatil günleri seçilmemelidir. Kötü hava şartları altında yapılan organizasyonlar da sizi hayal kırıklığına uğatabilir. İnternetten seçtiğiniz günün hava tahminlerine mutlaka göz atın.

İşyeri Açılış Organizasyon için İzinler ve Ruhsatlar

Bazen bu tarz etkinliklerde zabıta gelip sadece ruhasatı kontrol etmiyor. Eğer çok yüksek seviyede ses açılacaksa, yapılacak gösteriler için yol yada caddenin bir kısımı işgal edilecekse önceden resmi dairelere haber verilip gerekli izin belgelerinin alınması gerekiyor.

Müsafirler için Park yeri

Çok kalabalık bir davetli grubunuz varsa park yerini ayarlamak sizin sorumluluğunuza düşüyor. Açılış organizasyonu için gelen müsafirlerinizin araçlarını bırakacakları yeri önceden belirlemelisiniz.
Bazen araçlar trafiği engelleyecek şekilde park ediliyor. Trafik polisleri de müsafirlerinize ceza yazabiliyor. Yada yan taraftaki mağazanın önü müsafirlerinizin araçları tarafından işgal ediliyor. İlk günden huzursuzluklar yaşanabiliyor. Park yeri belirlemeli isterseniz tabelalar yerleştirerek insanları yönlendirmelisiniz.

Ön açılış - Tekrar açılış

Açılış organizasyonunu gerçekleştirmeden önce iş yerinizi açıp bir süre işletirseniz bu size açılış yapacağınız gün gelenlerin en çok soracağı ürünü tespit etmenizde kolaylık sağlıyacaktır. Stok durumunu ona göre ayarlayıp, açılış günü yapacağınız ufak indirim bu ürünün satışını arttıracaktır. Bu sayede gelen inanların ilk izlenimi de olumlu yönde gelişecektir.

Fotoğaf

Pofesyonel bir makina ile çekilen fotoğaflar gelecekte pazarlama malzemesi olarak kullanılabilir. Açılış organizasyonu fotoğrafları ihmal edilmemelidir. bir gün mutlaka işe yarayacağından emin olun.

İzmir Açılış Organizasyon
Uygun fiyat - Profesyonel hizmet - Memnuniyet garantisi
İzmir İşyeri açılış organizasyon için bizi arayın.Personel

 Olayların akışını sağlamaya yetecek sayıda personeliniz olduğundan emin olun. Çünkü, açılış organizasyonunuz esnasında kötü deneyim yaşayan müsafirleriniz, size olan güvenini kaybeder. Kendinizi riske atmayın. Olayların aksamaması için yeterli personel sağlayın.

Güvenlik

Günümüzdeki en önemli unsurlardan bir tanesidir. İstenmeyen olayların oluşması durumunda, olaya müdahale edebilecek işi bilen kişiler olması insanların kendini güvende hissetmesini sağlar. Bu konuda hizmet veren pek çok güvenlik firması vardır. Bazen güvenliğin görüntüsü bile olumsuz olayların önlenmesinde yeterlidir. Açılış organizasyon izmir güvenlik şirketleri ile görüşülerek bir güvenlik temin edilebilir.

Tabela

Restorasyon çalışması esnasında iş yerinizin önüne asacağınız tabelalar reklam açısından önemli bir role sahiptir. Yoldan geçenlerin dikkatini çekmeli, görenlerde merak duygusu uyandırmalıdır.
Aynı şekilde camlara yapıştırışan çıkartmalar, levhalar açılış organizasyonundan en az bi hafta önce iş yerinin yakın çevesine yerleştirilmelidir.

Canlı eğlence

İşyeri açılış organizasyonlarında tercih edlilen eğlence çeşididir. Yoldan geçen insanları çeker. Bazen bir dans gösterisi, sihirbaz, palyaçolar yada iş yerinin formatına uygun başka bir eğlence çeşidi tercih edilebilir.

Yiyecek içecek - Catering

Açılış organizasyon izmir
Katılımıcılara ikramlar sunmak, pek çok açılış organizasyonunda tercih edilen bir seçenektir. Bu gibi durumlarda ikramları kendiniz evde yapabilir, satın alabilirsiniz ya da organizasyon şirketlerinden yardım isteyebilirsiniz.
Özellikle gıda sektörü üzerine bir işletme açılışı olacaksa mutlaka ikramlar da olmalı, müsafirler ve yoldan geçen insanlar sizin ürünlerinizi denemelidir.
Tabiki restoran, lokanta açılışında yemekleri ücretsiz dağıtmak yerine açılışa özel indirimler uygulayabilirsiniz.

Yerel gruplar

İşyeri açılış organizasyonunuza yerel grupları, dernekleri davet edebilirsiniz. Onların katılım esnasında çekildikleri fotoğrafları paylaşması hem sizin reklamınızı sağlıyacak hemde kalabalık bir katılımcı sayısı oluşturacaktır.