• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu İzmir
Günümüzde hayat öylesine hızlı bir şekilde yaşanıyor ki, insanların kapısının dibinde açılan yeni bir mağzadan bile haberi olmayabiliyor. Kapılarınzıı hizmete açtığınız ilk günde, yeni bir şube açtığınızda ya da bir kampanya başlattığınızda geri dönüşü sağlamak için müşterilerinizin sizden haberdar olması gerekir. 
 
 Bu gibi durumlarda isiminizi güzel bir şekilde duyurmak, tüm müsafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak, yoldan geçen insanların dikkatini çekip ilgi odağı olmak, akılda kalıcılığı arttırmak çok önemlidir. Farklı amaçlarınızı gerçekleştirmek için düzenleyeceğiniz açılış organizasyonu eğlenceli olmalı ve insanların orada kalmalarını ve daha sonra tekrar gelmelerini sağlamalıdır. Eğlence seçiminizin türü çok önemlidir.
Açılış organizsyonu esnasında orada bulunan kalabalığa ve kulak müsafiri olan çevredeki insanlara hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Kostümlü karakterler ile yada mağaza önünde resim çekilen insanlar da bu resimleri paylaştıklarında reklamınızın bir parçası olurlar. Bu da size güzel geri dönüşler sağlıyabilir. Parakende satış yapan mağzaların düzenlediği büyük açılış organizasyonu ile büyük satışlar yaptığı bilinmektedir. 


Açılış organizasyonları ve devamında yapılan kampanya etkinlikleri uzun vadeli bir başarının önemli bir parçasıdır. Kampanya etkinliklerinde planlama çok önemlidir. Güzel bir sonuca ulaşmak, güzel bir planlama gerektirir. AÇILIŞ ORGANİZASYONU İÇİN FİKİRLER
Açılış organizasyonunda ne yapılır?

* Fiyat araştırması yapın. Neler yapmak istediğinize karar verin. Bütçenizi ayırın. İyi planlanmış bir açılış organizasyonu, pazarlama planının önemli bir parçasıdır.

* Açılışınızdan önce insanları davetiye el ilanı ya da internet yolu ile davet edin. Davete katılmalarını teşvik etmek için sadece açılışa özel fiyatlar ve fırsatlar sunun.

*Davetliler arasında potansiyel müşteriler değil, toplum liderleri ve mekan ile uyumlu yerel iş insanlarını davet etmek isteyebilirsiniz.

* İkramlar, ücretsiz gösteriler, ücretsiz numunekartvizit ve el ilanları, hediye ve indirim kuponları vermek gibi potansiyel müşterilerinizi çekecek şeyler olmalıdır. 

* Eğer geniş çaplı bir katılım olacağından emin iseniz, davet esnasında hangi personelin hangi görevle meşkul olacağını belirleyin. Ya da bu işler için özel bir ekip temin edin. 

* Düzenlediğiniz açılış etkinliği ne kadar küçük yada büyük olursa olsun, isteyen insanlar içeri girip mekanınızı daha yakından görebilmeli. 

Uzun süredir içinde bulunduğumuz organizasyon sektöründe yılların bize verdiği tecrübeler ile açılış organizasyonlarınızı eşi ve benzeri olmayan hale getirebiliyoruz. Aklınızda tasarladığınız farklı fikirleri, projeleri siz isteyin biz gerçekleştirelim.  


Ses sistemi
Balon süsleme
Palyaçolar
Kostümlü karakterler
Hostes
Bistro masalar
Sihirbaz gösterisi
Doğum günü izmir

Ateş şovu
Tahta bacak
Açılış organizasyonu izmir

İkram tezgahları

Telefonumuz:
0554 709 07 25 
Ofis adresimiz:
Gazi Osman paşa bulvarı Özdemirler iş hanı no:62/602 
Çankaya İZMİR

Diğer sitelerimiz:
http://www.sihirbazhades.com
http://www.acilisorganizasyonuizmir.org/
http://dogumgunuizmir.tr.gg