• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

Doğum Günü İzmir

Doğum Günü İzmir

doğum günü izmir  doğum günü izmir Doğum günü izmir
izmir doğum günü Doğum günü palyaço izmir 


Çok araştırdım ve şu sonuca vardım. Hemen hemen her kültürde doğum günü kutlaması vardır. En önemli sembolü pasta ve mumlar olan bu günde amaç doğum günü sahibinin yeni yaşına mutlu girmesini sağlamaktır. Doğum günü izmir, istanbul ve ankara gibi şehirlerde daha görkemli kutlanmaktadır. 

Doğum günü izmir
Çocuklar doğum günü organizasyonlarını çok sever. Bütün yakın arkadaşları davet edilir. Amaç, doğum gününde eğlenceli anlar yaşamaktır. Eğer başlarında eğlenmeyi bilen birisi olmazsa sıradan bir gün gibi geçer. Bir cafeteryada, evin bir odasında ya da bahçede her gün yaptıkları normal aktiviteleri yaparlar.Doğum gününde neler yapılabilir?
İyi bir doğum günü organizasyonu izmir de nasıl yapılır?

Doğum Günü İzmir - Süsleme:

 izmri doğum günü balon süsleme
Genelde, ortama değişik bir hava katmak ve görsel olarak daha güzel hale getirmek için yapılır. Bazende süslemenin farklı amaçları olabilir. Doğum günü sahibinin isimi balonlarla yazılarak süpriz yapılabilir.

Süpriz
olarak bir anda balonlar yağmur gibi yağabilir. istenilen farklı bir amaca göre de süsleme yapılabilir.

Palyaço kiralalama İzmir 

Kostümlü karakter kiralalama

Doğum Günü İzmir
Sizin isteğinize göre, palyaço, prenses, tavşan, batman, spiderman olup çocuğunuzun hayran olduğu karakter olarak onlarla oyun oynar. Hizmet süresi yaklaşık 2 - 2buçuk saattir. Bu süre içinde çocuklarla yarışmalar yapar, inter aktif oyunlar oynar.

Pasta kesme merasiminden
sonra yüz boyası ile çocuklara makyaj yapar. En sonunda da sosis balonları çocukların istediği şekilde hediye eder.

Bir palyaço yaklaşık 20 çocuğu idare edebilir. Çocuk sayısı fazlalaşınca onları kontrol etmesi zor olduğu için tek bir palyaço yetersiz kalabilir.

Doğum Günü İzmir - Sihirbaz Gösterisi
 Doğum günü izmir sihirbaz gösterisi
Doğum günlerine daha fazla heyecan katmak isteseniz sihirbazımız tam size  göre. İnteraktif olarak yaptığı farklı gösterilerle unutulmaz anlar yaşamanızı sağlar. İstek dahilinde doğum günü çocuğu sihirbazlık yapar.
Sihirbaz da onun asistanı olur. Gösteri 30 - 40 dakika arası bir süre almaktadır.

Pinyata
Açılış organizasyonu izmir, balon süsleme izmir, balon süsleme fiyatları, balon süsleme buca

Son zamanların favori oyunudur. Deseni müşterinin tercihine göre hazırlanır. İçinde şekerlemeler vardır. Çocuklar sıraya geçer. Sopa ile vurarak pinyatayı patlatmaya çalışırlar. Patlayınca içinden dökülenleri toplamaya çalışırlar. Kim ne toplarsa kendisinin olur. İzmir'de doğum günü partilerinin vaz geçilmez oyunudur

Pamuk şeker
Açılış organizasyonu izmir, balon süsleme izmir, balon süsleme fiyatları, balon süsleme buca

İzmir'de Doğum gününe katılan müsafirlere ikram etmek üzere pamuk şeker tezgahımızı kuruyoruz. Tezgah başındaki görevli arkadaş, klasik pamuk şekerci yada konsepte uygun kıyafeti ile dağıtım yapıyor.

--------------------------------

Doğum günü fikirleri 1
--------------------------------


Hades organizasyon
sihirbaz - palyaço - balon süsleme 
ses sistemi - kostümlü karakterler

0554 709 07 25


 doğum günü izmir

Palyaço kiralama izmir

Eğlence sektörünün içine girdiğimde, takvimler 1999 yılını gösteriyordu. O günden bu güne kadar binlerce İzmirde doğum günü organizasyonuna dahil oldum. Bir çeşit doğum günü uzmanı olduğumu düşünüyorum.

Bir plan dahilinde gidilince, abartılı doğum günü partilerinden, en  basit doğum gününe kardar her çeşit partide insanların çok eğlendiğini gördüm.

Doğum günü eğlenceli geçmesi için tüm olayların, bir plan çerçevesinde ilerlemesi gerekir. Peki doğum günü planı nasıl yapılmalıdır? Bu yazıda size doğum günü planlamayı anlaymaya çalışacağım.


Mekan seçimi

İlk olarak mekan seçilmelidir. Evde mi, kafeteryada mı, okulda mı, daha farklı bir mekanda mı?

Doğum günü için mekan seçerken katılacak davetli sayısını hesaba katmanız gerekmektedir.. Doğum günü yapacağınız mekana siz karar verin. Mekanı siz ayarlayın. Animasyon hizmeti için bizi arayın.

Doğum günü tarihi

Çoğu aile, çocuğun yakın arkadaşlarının müsait olduğu bir saati tercih eder. Bu hafta içi okuldan sonra yada hafta sonu olabilir. Bazende öğretmen ile konuşup sınıfta doğum günü partisi düzenlenir.

Hafta sonu, bazı arkadaşların kursa ya da ailesi ile gezmeye gitme gibi faaliyetleri olabilmektedir. Genellikle pazar günü öğleden sonra  çoğu kişi uygun olur.

İzmirde Doğum günleri, genellikle saat 14:00'da başlar. Saatini kararlaştırırken, çocuğununuzun ve arkadaşlarının diğer aktiviteleri ile aynı saate gelmemesine dikkat edin.


İzmir Doğum günü organizasyonu

Doğum günü süresi

Tipik bir doğum günü partisi, genellikle 2 saat yada biraz daha uzun sürer. Bu katılan müsafirlerin tüm gününü işgal etmemeniz için uygun bir süredir. Parti başladıktan 15 dakika sonra neredeyse tüm davetliler oraya gelmiş ve çoğu kişi parti havasına girmiş olur.

Doğum günü izmir- Doğum günü temasıTemayı çocuğunuzun ilgi alanına göre belirleyebilirsiniz. Çok sevdiği çizgi film kahramanı doğum günü teması olabilir. Pasta ve tabaklar bu temaya uygun hazırlanabilir. Doğum günü çocuğuna temaya uygun bir tişört yada şapka alınabilir.

Doğum günü izmir davetiyeler

Doğum günü teması belirlediyseniz davetiyelerin buna uygun hazırlanması gerekir. Eğer tema kullanmayacaksanız internetten bulacağınız doğum günü davetiyelerini kullanabilirsiniz. Davetiyelerin alt kısımında bir mesaj olmalı ve en az bir hafta önceden dağıtılmalıdır.  


Doğum günü izmir dekorasyonDoğum günü teması Harry Potter ise bir kaç tane resimini bulup asmanız iyi olacaktır. İzmir Hades Organizasyon size bu konuda yardımcı olabilir. Temalı balon süslemeden, kostümlü karakterlere kadar amaca uygun pek çok seçenek bizde mevcuttur.


Doğum günü yemekleri

Gelen müsafirlere birşeyler ikram etmek istiyorsanız, kısır, kek, kurabiye olabilir. Genellikle bunlar tercih edilir.Tabiki kuru fasülye, pilav, İzmir köfte gibi geleneksel yemekler de ikram edebilirsiniz. Atalarımız demiş ya "müsafir umduğunu değil, bulduğunu yer."

Doğum günü, hediye çantası

Gördüğüm kadarıyla bu çanta pek çok amaç için kullanılabiliyor.

Bazı aileler, bu çantaların içine hediyeler koyuyor. Doğum gününe katılan arkadaşlarına bu günü hatırlamaları için bu çantaları hediye ediyor.

Bazı aileler de, davetiye verdikleri kişilere bu çantalardan bir tane veriyor. Aldınız hediyeyi içine koyup getirin diyor. İlginç bir uygulama.

Bazı doğum günlerinde de, sadece dekor amaçlı bir yerde duruyor. Parti bitince çantalar çöpe gidiyor.


Doğum günü izmir


Oyunlar ve etkinlikler


Doğum gününe Katılan müsafirlere eğlenceli dakikalar yaşatmak amaçlardan bir tanesidir.
Doğum gününü eğlenceli hale getirmek için, müsafirlerinize normal günleride bulamayacakları farklı şeyler sunmalısınız. İşi bilen tecrübeli kişilerle çalışmalısınız. İlk olarak akılara palyaço gelmektedir.

Doğum günü palyaçoİzmirde işi hiç bilmeyen palyaço da var, bu işin ehli olmuş uzmanları da var. Bu konuyu ayrı bir yazıda anlattım. Okumak isteyenler "palyaço izmir" başlıklı yazıma göz atabilirler.

Senede bir defa kutladığınız doğum günü, eğlenceli geçmelidir. Bunun için Hades Organizasyon ile iletişime geçerseniz bütçenize en uygun hizmeti fazlasıyla sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Doğum günü için gelen palyaçoların yaptıklarını kısaca anlatayım.
Belirlenen saatten yaklaşık 15 - 20 dakika önce oraya gelir.
Yanında getirdiği çantanın içinde ihtiyacı olan tüm aksesuarlar bulunmaktadır.
Çocuklarla tanıştıktan sonra oyun oynamaya başlarlar.
İlerleyen dakikalarda yüz boyama yaparak, çouklara istedikleri şekilde makyaj yapar.
Kullandığı boyalar sağlık yönetmeliğine uygundur.
Yanında getirdiği sosis balon olarak bilinen ince uzun balonları, çeşitli şekillere sokarak çocuklara hediye eder.
Pasta kesme işleminden sonra orada kalan çocuklarla oyunlar oynamaya devam eder.
Doğum günü bitince tüm aksesuarlarını toplayıp oradan ayrılır.

İzmir doğum günü palyaço fiyatları
Palyaçoların fiyatları iş tecübesine göre, etkinliğin süresine ve doğum günü mekanına göre değişmektedir. Mesafe uzak olunca yada etkinlik süresi uzun olunca bu fiyatı etkiler. Siz fiyat düşürmeye çalıştıkça, konuştuğunuz organizasyon şirketinin size göndereceği palyaçonun kalitesi de düşer.

Doğum günü sihirbaz gösterisi


Doğum günü sihirbaz izmir

Sihirbaz denilince herkesin aklında belli başlı düşünceler oluşmaktadır. Güzel bir gösteriyi, sadece çocuklar değil, yetişkin insanlarda merak ile izler. Sihirbazımız genellikle gösteriye çocukları da dahil eder. Gösterisinin uzunluğu yaklaşık 35 - 40 dakikadır. Doğum günü çocuğunun baş rolde olduğu bir gösteri sunulur.

Doğum günü izmir- İkramlar

Yemekten önce yada sonra tatlı yiyelim tatlı konuşalım misali müsafirlerinize ikram etmek üzere patlamış mısır, pamuk şeker, osmanlı macunu tezgahlarımızı uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Tezgahların başında duracak görevli arkadaşlarımız konsepte uygun kıyafetler giyebilirler. Belli bir doğum günü konsepti yok ise, geleneksel osmanlı kıyafetleri ile arkadaşlarımız size hizmet verir.

Doğum günü izmir

Şişme oyun parkları
Hava ile şişen bu oyun parklarını çocuklar çok sevmektedirler. Her oyun parkurunun başında bir görevli arkadaşımız yer alır. Etkinliğin başından sonuna kadar istedikleri zaman burada hoplayıp zıplayabilirler.İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25