• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

Hades Neden Var?

Hades Organizasyon Kuruluş Sebebi

Sihirbaz Hades 14 sene boyunca sadece ve sadece sihirbazlık gösterileri ile meşkul idi.

Pek çok oganizasyon şirketi ile çalışır, Türkiyenin pek çok ilinde gösteri yapardı.

İşi ucuza mal edip çok para kazanma hayalleri ile yanıp tutuşan organizasyon şirketleri, Sihirbaz Hades'e "diğer şirketlerden 10 lira alıyorsan, bizim işlerimizden 5 lirla al... Biz sana daha fazla iş bağlıyacaz. Hem sen kazan hem biz kazanalım" vaatlerinde bulundular. Tabiki Sihirbaz Hades bu saçma teklifi red etti. İşi ucuza mal edip, çok iş almak ve çok para kazanmak hayalleri ile yanıp tutuşan organizasyon şirketleri ile tüm bağlarını koparttı. Çünkü ucuza mal edilen işlerin düşük kalitede işler olacağını çok iyi biliyordu.

Sonra bu şirketler insanlarla doğru düzgün konuşmayı bilmeyen, temizlik alışkanlığı olmayan, sahnede ne yapılır, ne giyilir nasıl haraket edilir bilmeyen, sihirbazlığın tarifini bile yapamayan elemanlarına ufak tefek sihirbazlık malzemeleri alarak onları daha ucuz fiyata gösteri yaptırmaya başladılar. Tabiki kimse bu gösterilerden memnun kalmıyordu.

Bu esnada sihirbaz Hades sihirbazlık sanatı ile uğraşına tam gaz devam ediyordu. Kendisinden palyaço, ses sistemi balon süsleme gibi farklı işler isteyen olursa, onları organizasyon şirketlerine yönlendiriyordu.

Bir gün; "sizi doğum günü organizasyonu için aradık" diyen bir kişiye her zaman dediği gibi "ben sadece sihirbazlık gösterisi yapıyorum" dedi ve onu bir şirkete yönlendirdi. Sonra bu doğum günü partisine müsafir olarak katıldı.

Doğum günü ailesinden çok ucuz fiyata  mal edilmiş bir organizasyon olduğunu öğrendi. Organizasyonu anlatmak için "rezalet" kelimesi bile yetersiz kalıyordu.


Ailenin ilk şikayeti şuydu: "Biz saat 13:30da her şey hazır olacak diye anlaşmıştık. Saat 14:00 oldu hala hazırlıklar bitmedi."

Balon süslemenin ne olduğu belirsiz, palyaçonun kıyafeti çok pis, sihirbazım diye geçinen kişi de ne yapacağından habersiz ortalıkta dolanıp duruyordu. Palyaço çocukları azarlıyor, çocukların önünde sigra içiyor, sihirbazın kıyafeti capri pantolon tişört ve terlikten olusuyor, balon süslemeyi insanlar hiçbir şeye benzetemiyor vb. olumsuz her şey organizasyonda yer alıyordu. Doğum günü ailesi hiç memnun değildi ve "Bir daha doğum günü için ne bir sihirbazı ne de organizasyon şirketini arıyacağım. Herşeyi kendim yapacağım" sözlerini söylediler.

Bu gördüğü acıklı manzaradan sonra, Sihirbaz Hades bu rezalete kendisinin sebep olduğunu düşündü. Bundan sonra kendisinden sihirbazlık harici istekte bulunan kişileri geri çevirmemek için gereken tüm donanımı satın aldı.  insanlara kaliteli hizmet vermek amacıyla 2014 yılının başında HADES ORGANİZASYONu kurdu.Şu an Hades Organizasyon 14 yıllık bilgi birikimi, tecrübesi ve donanımı ile pek çok şirketin hem teorik hemde pratik olarak çözüm ortağı konumundadır. Hades organizasyonun fiyatları piyasa normlarında olup hiç bir zaman fiyatları şişirmez. Yada işi kaçırmamak için düşük fiyat söyleyip kötü bir hizmet sunmaz. Hades organizasyon geç kalmaz. Söz verilen saatte her şey hazır olur.


İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25
http://www.sihirbazhades.com/