• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

Açılış Organizasyonu İzmir

 Açılış organizasyonu izmir  Açılış organizasyon  Açılış organizasyon izmir
 Açılış organizasyonu izmir fiyat  Açılış organizasyon fiyatları izmir  Açılış organizasyonu izmir
Açılış Organizasyonu İzmir

Açılış organizasyonu izmir deki potansiyel müşterilerinize kapıları açmak çevredeki diğer esnafa hoşgeldiniz demek anlama gelir. Bu organizasyon size ürün ve hizmetlerinizi tanıtma şansı verir. Yalnız son dakikada yapılan ve ucuza mal edilmeye çalışılan işyeri açılış organizasyonu planı, tüm paranızı ve zamanınızı çöpe atmanıza sebep olabilir. Açılış organizasyon izmir fiyatları için bizi arayabilirsiniz..

İşyeri açılış organizasyonlarında insanları görsel olarak ilgi uyandırıp oraya çekecek bir balon süsleme tarzı kullanılmalıdır. Çeşitli izmir organizasyon şirketleri ile görüştüğünüz zaman farklı fiyatları karşılaştırarak sizin bütçenize en uygun olanı seçin. Birde izmirdeki organizasyon şirketlerinin daha önce yaptıkları açılış organizasyonu resimlerine göz atın. Açılış organizasyonu şirketin tanıtımı açısından çok önemlidir.

Açılış organizasyonunda neler yapılır ?

Hedef kitlenizi belirleyin.

İşyeri açılış organizasyon için çağırabileceğiniz davetli grubunu belirleyin. Bir restoran ise karnı acıkan insanlar, bir bebek giyim mağazası açılışı ise bebeği olan kişiler, bujiteri mağazası ise bayanlar sizin hedef kitleniz olacaktır. Broşür dağıtırken bu detaya dikkat etmelisiniz. 

Günü belirleyin.
Açılış organizasyonu yapacağınız günü iyi seçin. 29 Ekim, 19 Mayıs gibi özel kutlamaların olmadığı günlere denk gelsin. Hedef kitlenin programları bakımından en uygun gün olsun. Hafta sonları yapılan açılış organizasyonları en az katılımla sonuçlanır.

İzmir Açılış organizasyonu
profesyonel hizmet ve uygun fiyat için bizi arayın

İnsanlara duyuru yapın

El ilanları, afişler, radyo, gazete ve internet reklamları ve asacağınız reklam brandaları ile insanlara açılış organizasyonunuzu haber verin. Açılış organizasyonunuzdan bir gün önce sesli anons aracı ile sokak sokak gezerek anons yapılması çok faydalı olacaktır.
 İzmir açılış organizasyonu fiiyatları

Açılış organizasyonunda özel müsafirleriniz olsun

İlgili sektörlerde toplum liderleri ve belediye başkanı dahil olmak üzere, belediye meclisi üyeleri, yerel ticaret odasını, yerel haber gazetecileri, iş danışmanları ve iş sahiplerini davet edin. Eğer bir gelinlik ya da butik açıyorsanız düğün ile alakalı, çiçekçileri davet ediyoruz. Onlar kendilerine danışan müşterileri size yönlendirebilir. Böylece işyeri açılış organizasyonunuzda geri dönüşleri sağlamış oluyorsunuz.

açılış organizasyonu izmir

Açılış organizasyonu için balon süsleme

Müsafirlerin uzaktan bir bakışta yerinizi tespit etmesini sağlayacak balon süslemesi, aynı zamanda yoldan geçen kişilerin de sizden haberdar olmasını sağlayacaktır. Profesyonel balon süsleme yapılırsa orada insanlar resim çekilecektir. Bu resimler internette paylaşıldığı zaman sizin reklamınız olacaktır. Yalnız profesyonel balon süslemeciler izmirde sayılamacak kadar azdır. Organizasyon şirketlerinin %99'u sadece ve sadece zincir balon süsleme şeklini bilir. Profesyonel manada bişey yapamazlar.

Anons yapılması
Organizasyon şirketi ile anlaşmanızda anons yapılmasını mutlaka belirtin. Yapılacak anonsların önemi tahmin edilenden çok daha büyüktür. İnsanların kampanyalarınızdan, fiyatlarınızdan, ikramlarınızdan ve ilerleyen dakikalarda gerçekleştireceğiniz aktivitelerden, haberdar olmasını sağlar. Anons yapılmazsa, işyeri açılş organizasyonu sadece müzik yayınından ibaret olur.

Açılış organizasyonunda dekor kullanmak

Ücretsiz ikramlarınız için bistro masalar olmalıdır. İkramlar olmasa bile gelem müsafirleriniz boş boş ortalıkta dolanmaz, bistro masaların başında toplanıp sohpet ederler. Böylece oradaki kalabalığı görenler "insanlar neden burada bekliyor" sorusunu sormaz. Orada birşeyler olduğunu fark eder.  Açılış organizasyonunda gösteriler yapılacaksa yada sanatçı davet edildiyse sahne kurulmalıdır.  
karabağlar açılış organizasyonu izmir

Açılış organizasyon için aktiviteler

Kurdela kesmeden önce ve sonra gelen müsafirlerinizin zaman geçirmesini sağlayacak farklı gösteriler olursa gelenlerin memnun kalmasını sağlamış olursunuz. Aksi halde insanlar beklemeyi sevmedikleri için orada uzun süre kalmayacaklardır.

Ücretsiz ikramlar
Açılış organizasyonu için hazırlanan ikramlar müsafirlerinizin damak tadına hitap etmeli. Kurupasta çerez, meyve suyu ve kola genellikle yeterlidir. Eğer büyük bir firma açılışı ise catering şirketi ile anlaşılmalıdır. Bunun yanında, patlamış mısır, ve pamuk şeker ikramı yapmak çevredeki tüm insanları mıknatıs gibi işyerinizin önüne çekicektir.

Kampanya
Sadece açılış gününe özel kampanyalarınız, hediye çekleriniz indirim kuponlarınız olsun. Bu katılımı arttıracaktır. Bunun duyurusuna için açılış organizasyonundan bir kaç gün önce başlamak en iyi fikirdir.

Promosyon ürünler

Hedef kitlenize sizi hatırlamaları için üzerinda telefonunuz, internet siteniz ve iletişim bilgileriniz olan anahtarlık, takvim, kalem vb. hediyeleri açılış organizasyonuna katılan müsafirlerinize verin.

İzmir açılış organizasyon
profesyonel hizmet ve uygun fiyat için bizi arayın

--------------------------------------------------

Açılış Organizasyon İzmir  Neler Yapılır

Burada girişimci dergisinin 2000 yılı mayıs ayında yayınladığı açılış organizasyonu hakkında bir yazıyı sizinle paylaşacağım. Bu yazı  Kurman Communications Inc. tavsiyelerinden oluşuyor. Chicago merkezli bir halkla ilişkiler firması başkanı olan Cindy Kurman ipuçlarını sunuyor:
 karşıyaka açılış organizasyon
Açılış organizasyonu için yapıcağınız masrafları ilk yılın pazarlama bütçesine dahil edin.
Açılış organizasyonunda programı önceden planlayın. İnternet, gazete ve el broşürü ile insanlara haber verin.

İzmir Hades Oganizasyon
Açılış organizasyonu
profesyonel hizmet ve uygun fiyat için bizi arayın

Katılımı arttırmak için VIP konuklar ve ünlü insanları davet edin.
Davetlilerin geneli hedef kitlenizden ve birlikte iş yapıcağınız işletmelerden olsun.  
İşlerin aksamaması için personel arasında görev dağılımı yapın.
Açılış organizasyonu esnasında elinizdeki zaman çizelgesinden olayları kontrol edin. Aksaklık çıkmasın.

Balon süsleme, kostümlü karakterler, palyaçolar. İşyeri Açılış organizasyonuna katılanlara ikram sunmak için bistro masalar. İşyerinizi açtığınız ilk günü özel hale getirmek için ihtiyacınız olan herşeyi bizden temin edebilirsiniz. İzmir Hades organizasyon 0554 709 07 25
Farklı bir görüntü yaratmak amacıyla balon süsleme ve farklı dekorlar ile mağaza önünü süsleyin.
Kendinizden emin değilseniz, profesyonel manada bu işi yapan şirketler ile birlikte çalışın.
    

Açılış Organizasyon İzmir de nasıl yapılır

İşyeriniz açılmadan önce tadilat aşamasındayken gizemli bir görüntüsü vardır. İnsanlar burada ne açılacağını merak eder. Sizinle konuşanlar ticaret hayatında size başarılar diler. Bazıları tavsiyelerde bulunur.
profesyonel hizmet ve uygun fiyat için bizi arayın

izmir acilis organizasyonu ayrancılar
Kapılarınızı hizmete açmadan önce iyi bir planlama yapmalı ve kendinizi tanıtmak için reklam bütçesi oluşturmalısınız.

İzmirAçılış organizasyonu düzenlemek bu organizasyona komşuları, hedef kitlenizi, aynı sektörden insanları davet etmek, ticarete en iyi başlangıç yöntemi olacaktır.
Açılış organizasyonu için davet ettiğiniz müsafirlerin çoğu kurdela kesme anında orada olacaklardır. Orada olmayan davetlileriniz ise gün içerisinde zaman aralıklarıyla sizi ziyaret edecekler. Gelemeyenler telefon edip mazeretlerini bildireceklerdir.
Bu organizasyonlarda insanların ürün ve hizmetlerinizi daha yakından görebilmesi ve hoş vakit geçirmeleri için iyi bir planlama yapmak gerekir.
Ücretsiz olarak dağıtılan çerez, patlamış mısır, pamuk şeker, içecekler vb. şeyler yoldan geçen insanların katılımını arttıracaktır. Bunun yanında protokole sunacağınız ikramlar da olmalıdır.
Eğer uygun alan var ise sahne kurulup farklı gösteriler sunulabilir, müzik grupları davet edilebilir.
Müzik mutlaka olmalıdır. Açılış organizasyonunda profesyonel bir ses sistemi ile hem anons yapabilir, ürünleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz. Çevredeki gürültünün bastırılması açısından da çok önemlidir.
İşletmenizin formatına uygun bir konsept. Yada sizin isteklerinizin bire bir uygulanması açılış organizasyonunun kusursuz geçmesi v.s. vs. siz en iyisi bizi arayın. 0554 709 07 25
Balon süsleme ile ortam klasik görünümünden çıkıp güzel bir şekle girmesi sağlanmalıdır. Uzak mesafeden bile fark edilebilecek hale gelirsiniz. İnsanlar orada yeni bir yerin açıldığını kolayca anlar.
Palyaçolar bu etkinliğin olmazsa olmazıdır. Broşür dağıtmak ve insanların dikkatini çekmek için henüz daha iyi bir yöntem keşif edilememiştir. Kambersiz düğün olmaz, palyaçosuz açılış organizasyonu olmaz.
İleride kullanmak amacıyla fotoğraf ve video görüntüleri ile günü kayıt altına almanızın size faydası olacaktır.
-----------------------------------------

------------------------------------------

İşyeri Açılış Organizasyon İzmir

İşyeri açılış organizasyonu ticari açıdan büyük bir öneme sahiptir. Pek çok ürünün tanıtımını yapmak, insanlara firmanızın yeni açıldığını duyurmak, çevredeki isanları ve yoldan geçenleri işyerinize çekmek için yapacağınız açılış organizasyonunda farkınızı herkese hissettirebilirsiniz.

İşyeri açılış organizasyonuna gelenler belli başlı beklentiler ile gelir. Hoş bir karşılama, güzel bir dekor, müzik, ikramlar gibi... Bu beklentilerin karşılanması için iyi bir planlama yapılmalıdır. Açılış organizasyonu pek çok küçük detaylardan oluşur. Etkinliğin kusursuz geçmesi için bu detaylarınplanlı bir şekilde yapılması gerekir. Aksi halde oluşacak sorunlar, böyle güzel bir günün kabusa dönüşmesine sebep olur.

Tecrübeli personelimiz, profesyonel donanımlarımız ve tecrübemiz ile sizin telefonunuzu bekliyoruz. İşyeri açılış organizasyonlarınızı unutulmaz bir hale getirmek için bizi arayın.
Kesilecek kurdeladan, makasa, hostes kızlardan ikramlara, ses sistemlerine kadar her türlü ihtiyacı karşılayacak dananıma sahibiz.  Bizi arayon size hizmetlerimiz hakkında detayları anlatalım.

Hades Oganizasyon
İşyeri açılış organizasyonu
profesyonel hizmet ve uygun fiyat için bizi arayın

Eski izmir açlış organizasyonu

 Eski İzmir Açılış organizasyon
Birkaç hafta önce hizmete açılan halı mağazasının açılışı çok renkli geçti. Balon süsleme rengi olarak kırmızı siyah tercih ettiler.
Etkinliğe sabah erken saatlerde başlamak çevredeki insanları rahsız edeceği için saatin 13:00 olması beklendi.
Açılış organizasyonu esnasında kiralanan ses sistemi başında görevli bir arkadaşımız vardı. Bir adet te palyaço üzerinde fiyatların ve ürünlerin bulunduğu broşürleri dağıttı.
Açılış organizasyonu için bizi tercih eden bu şirkete ticaret hayatında başarılar dileriz.

Buca açılış organizasyonu

 Buca açılılş organizasyon, açılış organizasyonu izmir, izmir fiyatları açılış organizasyonu
Daha önce diğer şubesinin açılışını yaptığımız firma, yeni şubesini Gediz'e açmaya karar vermiş.
Kaliteli halıları, uygun fiyatlara bu mağazadan alabilirsiniz. Açılş organizasyonunda izdiham yaşanan bu şirkette müşteri memnuniyeti birinci planda tutuluyor. Fiyatlar ucuz, ürünler kaliteli. Sayısız halı çeşidi var. Gidip yakından görebilirsiniz.
Gediz Açılış organizasyonu saat 11de başladı. Başlamadan önce resimlerde gördüğünüz gibi uzun bir balon süsleme yaptık. Kapı girişini de balon ile süsledik. Ses sistemi ile müzikler çalınırken bir palyaço broşür dağıttı.

Şirinyer açılış organizasyonu izmir

Şirinyer açılış organizasyon
Şirinyerde yaşayıp buradan alışveriş yapmayan yoktur diye tahmin ediyorum. Yücel süt 25 yıllık geçmişi olan bir market. Açılış organizasyonu değilde kampanya etkinliği düzenledik.
İki adet şişme palyaço, dört adet normal palyaço, dört adet bistro masa, kırmızı halı, ses sistemi, pamuk şeker makinası, uzun bir balon süsleme organizasyonda bizim sunduğumuz hizmetlerdir.
Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz. Organizasyondan bir gün önce balon süsleme için oraya gittim. Balonları depoda hazırladım. Depoları ve marketin içi çok temiz.
Etkinlik boyunca marketin önünde gelen herkese, bal, pamukşeker gibi ikramlar sunuldu. Fiyatlarda neredeyse bedava denilecek kadar ucuzdu. Etkinlik akşam 6 da sona erdi.

Altındağ açılış organizasyonu

altındağ açılış organizasyonu Sarıyer börekçisi
Börek sektöründe öncü bir firma olan sarıyer börekçisinin izmirde pek çok şubesi var. En son altındağ şubesini açan bu şirketi zaten herkes biliyor.
Börek, pide, açma çeşitleri her zaman taze ve sıcak oluyor. Neredeyse her 15 dakikada yeni ürünler fırından çıkıyor.
Altındağ açılış organizasyonu için sunduğumuz hizmetler balon süsleme, ses sistemi, kırmızı halı, 4 adet bistro masa, 2 palyaço
Sabah okula giden çocuklardan ve işe giden çalışanlardan pek çok kişi kahvaltıyı burada yapıyor. Açılış organizasyonu akşam saat 6 ya kadar sürdü. Akşam işten dönen pek çok kişi akşam yemeğini de burada yedi. Fiyatları da çok uygun. Fazla söze gerek yok... Burası sarıyer börekçisi.

Hatay açılış organizasyonu

Hatay açılış organizasyonu
Burada da açılış organizasyonu yerine şirketin yaş gününü kutladık. Balon süsleme. ses sistemi bir hostes ve palyaço kiralama himetlerini sunduk. Mekan sahibi ve çalışanları çok güler yüzlü ve samimi insanlardı. Bay, bayan ve çocuk giyimi üzerine hizmet sunan bir mağaza.. Fiyatları da gayet uygun. İçerisi günboyu doluydu. etkinlik saat 12:00-17:00 arası sürdü. Hatay açılış organizasyonunda balon süsleme, ses sistemi, 1 palyaço 1 hostes 3 bistro masa götürdük. Etkinlik bittikten sonra mağaza hala doluydu.

Şirinyer açılış organizasyonu

şirinyer açılış organizasyon  Şirinyer açılış organizasyon fiyatları  şirinyer açılılş organizasyonu açılış organizasyonu şirinyer  şirinyer açılış organizasyonu  Şirinyer açılış organizasyon
Cass Güzellik salonu açılış organizasyonu
Şirinyer açılılş organizasyonu çok eğlenceli geçti. Sevgi yolu girişine çok yakın olan bu mekanın açılışı 
Pek çok davetli ve davetsiz müsafirin katılımı ile gerçekleşen açılış organizasyonununda ikramlar ve müzik gün boyu devam etti. 
Kuğu şeklinde balon süslemesi bistro masalar 2 hostes ve sessistemi ile hizmet verdik. .