• Palyaço - Kostümlü Karakter
  • Doğum günü ve açılışlarda eğlence. Renkli bir görüntü :)
  • Sihirbaz Gösterileri
  • Sihirbazımız size unutamayacağınız anlar yaşatacak.
  • Tiyatro Oyunları ve Skeçler
  • Her yaşa hitab eden eğlenceli tiyatro oyunları ve skeçler.
  • Jonglör gösterileri
  • Toplar, labutlar, inanılmaz denge gösterileri.
  • Şişme Oyun Parkları
  • Tırmanma dağı, sumo olimpiyatları, gladyatör, dev kaydırak
  • Atölye çalışmaları
  • Resim, heykel, kum boyama gibi el becerisini geliştiren uygulamalar
  • Ateş Gösterisi
  • Benzersiz bir kareografi, sıcak dakikalar.

Hades Organizasyonİzmir Hades Organizasyon

Kendi sektörümüzde elimizden geldiğince kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için pek çok organizasyon firmasının da çözüm ortağı konumundayız. Fiyatlarımız da çok uygun.

 İzmir Hades Organizasyon
Doğum günü, balon süsleme, açılış organizasyonları, düğünler, piknikler, sene sonu eğlenceleri, okul etkinlikleri ve daha pek çok konuda İzmir Hades Organizasyon şirketi size hizmet vermeye hazır.

İlk Hedef: Müşteri memnuniyeti
Herhangi bir mağazadan aldığınız ürünü memnun kalmadığınızda, geri götürüp değiştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti böyle sağlanmaktadır. Fakat oganizasyon şirketlerinin yaptığı işler, hizmete dayalı olduğu için böyle bir şansınız yoktur. Etkinlik anında şirketin notunu verirsiniz.

İzmir Hades Organizasyon, izmir organizasyon şirketleri
(uğur bunu mu kasıt ediyordun?  :)   Ben başka bişey bulamadım.)

İzmirdeki organizasyon piyasasında yer alan pek çok şirket bulunmaktadır. Peki hangisinin güvenilir bir şirket olduğunu nasıl anlıyabilirsiniz? Öncelikle yakın çevrenizde bu organizasyon şirketi ile çalışma yapan insanlara sorabilirsiniz. Yada daha önce iş yaptıkları kişileri, bu organizasyon işlerinin örnek resimlerini isteyebilirsiniz. Geçmişteki deneyimler gelecekteki olaylar için iyi bir referanstır.

Pek çok kişi bu konuyu ihmal etmekte ve en ucuz iş yapan şirketi aramaktadır. Tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi organizasyon işlerinde de fiyat düştükçe kalite düşer. Güzel geçmesi için çok çaba harcadığınız özel bir günde kalitesiz bir hizmet almak kadar kötü bir olay düşünülemez. En ucuz değil, en iyi hizmet veren şirketi arayın. Böylece özel günleriniz kabusa dönüşmemiş olur.

İzmir Hades Organizasyon Şirketi Personeli
İzmir Hades Organizasyon, kadrosunda işini iyi bilen bu işte geçmişi olan kişiler yer alır. İşi bilmeyen, yeni öğrenmeye başlayan kişiler bizimle çalışamaz. Kadromuzda yer alan arkadaşlar organizasyonlara planlı, ne yapacağını bilerek gider. Uyum içerisinde çalışır.

İzmir Hades Organizasyon Şirketi Nerededir?

Hizmet alacak olan müşterilerimizin aklında oluşan soru işretlerini kaldırmak amacıyla bu sayfayı hazırladık. Eğer aklınıza takılan bir konu varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Saat problemi yaşamıyoruz.  İstediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. 0554 709 07 25 Biz hizmet için varız.

İsterseniz ofisimize de gelebilirsiniz. Pazar günleri iş hanı kapalı oluyor. Haftanın 6 günü sabah 11'den akşam 5'e kadar açığız. Ama.... Bazen iş gereği dışarda olabiliyoruz. Lütfen gelmeden önce randevulaşalım. Adresimiz:
Gazi Osmanpaşa Bulvarı Özdemirler Çarşısı No:62/602 Çankaya/İzmir
(Çankaya Tuğba Kuruyemişin yanından 5. bina, 6. kat)

İzmir Hades Organizasyon Şirketi Ne Yapar?

Palyaço ve Kostümlü Karakterler

Eskiden sadece yabancı filimlerde gördüğümüz palyaçolar artık size müsafir olabiliyor.
Doğum günlerinde çocukların daha eğlenceli vakit geçirmeleri, farklı aktiviteler yapmaları için ya da mekan açılışlarında yoldan geçenlerin dikkatini çekerek, hoş bir ortam yaratmak broşür dağıtmak gibi farklı amaçlarla hazır ve nazır sizleri bekliyor.

Sihirbaz - İzmir Hades Organizasyon Sihirbazları
 İzmir sihirbaz - sihirbaz izmir - izmir sihirbaz fiyatları - izmirli sihirbaz - izmir sihirbaz kiralama, izmir organizasyon şirketleri

Sihirbaz gösterilerinde amaç sihirli dakikalar yaşatmak, seyircileri şaşırtarak eğlendirmektir. En çok ilgi toplayan gösteri çeşididir. Çalıştığımız sihirbazların tümü International Brotherhood of Magician üyesidir. En az 10 yıllık tecrübesi vardır. Eğlence garantilidir. Birkaç sihirbazlık numarası öğrenip ben sihirbaz oldum diyen kişiler bizim bünyemizde yer alamaz.

Doğum günlerinde. interaktif olarak yapılan bazı oyunlar
izleyenleri hayretler içinde bırakır. Festivallerin, sene sonu etkinlikleri ve ramazan eğlencelerinin olmazsa olmazıdır. İstek dahilinde özel gösteriler hazırlanabilir. Her yaşa hitap eden eğlenceli, heyecanlı ve şaşırtıcı sunuş şekilleri ile unutulmaz anlar yaşarsınız.


Jonglör - İzmir Hades Organizasyon Jonglörleri
 Jonglör izmir - izmir jonglör - izmir jonglör gösterisi , izmir organizasyon şirketleri
Jonglör gösterisi... Bu gösteri şeklinin isimi halk arasında tam olarak bilinmese de, temeli denge oyunlarından oluşur. En basit top çevirme hareketi bile çok uzun süre çalışma gerektirir.  Farklı hareketlerin kombinasyonlarıyla oluşturulan sayısız figür vardır. Jonglör gösterisinde de seyircilerin katılımı ile yapılan interaktif bölümler olabilir. 

Ateş Gösterisi - İzmir Hades Organizasyon Ateşbazları
 Ateş adam izmir, izmir ateş gösterisi, ateş üfleyen adam izmir, izmir organizasyon şirketleri

İnsanların çoğu ateşten korkmasına rağmen ateş şovlarını izlemek hoşlarına gider. Bunun sebebini de tehlikeli bir gösteri olmasına bağlıyorum.

Ateş şovu yapan arkadaşları izlediğimde birkaç tanesi hariç hepsinin, altında şalvar, üzerinde osmanlı yeleği ve elinde ucu yanan bir çubuk olduğunu fark ettim. Yaptıkları şov değil. Sadece ağızındaki gaz yağını, yanan çubuğa üflemekten ibaret.

Fakat bizm ateş şovlarımız çok farklı. İsteğinize göre büyük çaplı bir ateş şovu hazırlayabiliyoruz. Farklı bir kareografi ile benzersiz bir ateş gösterisini başka bir yerde bulamazsınız. 

Dans gösterileri - İzmir Hades Organizasyon Dasçıları
İsteğinize göre Latin dansları ekibi yada halk oyunları son zamanların popüler break dans göterileri ya da akrobatik hareketler içeren Brezilya'nın yerel dansı capoeira.

Tiyatro oyunları - İzmir Hades Organizasyon
İzmir Açılış Organizasyon, izmir organizasyon şirketleri

Büyüklere, küçüklere, her yaşa hitap eden tiyatro oyunları repertuarımızda mevcuttur. Eğer isterseniz çocuklar için eğitici ve eğlendirici skeçler bulunmaktadır. Tiyatro salonları burada yok ya da size çok uzak diye üzülmeyin. Artık tiyatro sizin ayağınıza geliyor.Balon süsleme - İzmir Hades Organizasyon
İzmir Hades Organizasyon balon süsleme - balon süsleme fiyatları - balon süsleme izmir - izmir balon süsleme, izmir organizasyon şirketleri izmir balon süsleme fiyatları - izmir organizasyon şirketleri - izmir balon süleme fiyatları - balon süslemeci izmir, izmir organizasyon şirketleri izmir balon süsleme fiyatları - izmir organizasyon şirketleri - izmir balon süleme fiyatları - balon süslemeci izmir, izmir organizasyon şirketleri
Siz isteyin, biz balon ile yapalım. Göze hitap eden bir süsleme...

Patlamış mısır - İzmir Hades Organizasyon

Pamuk şeker - İzmir Hades Organizasyon

Osmanlı Macunu - İzmir Hades Organizasyon
Ses - ışık - sahne sistemleri -İzmir Hades Organizasyon

Diğer hizmetlerimiz ve üceretlerimizi öğrenmek için irtibata geçin. 
 

İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25

Organizasyonlarınızda, planlı, sistematik, bilinçli çözümler için bizi arayın.
Palyaço ve
Sihirbaz Patlamış mısır Ses - ışık - sahne sistemleri
Tiyatro oyunları
Kostümlü Karakterler Ateş GösterisiPamuk şekerKonfeti makinasıKaragöz hacivat
Balon süsleme JonglörOsmanlı Macunu ..
,Balon Şov...
,Dans gösterileri,.,,